Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Продажи цельномолочной продукции в Украине упадут, цены – вырастут

07 грудня 2015
Переглядів:
1434
moloko (1).jpg

Существенное подорожание сырья для молочного производства заставляет украинских производителей либо увеличивать цены и значительно сокращать продажи, либо работать без прибыли или даже в убыток, сообщает ИНФАГРО.

Пока ценники еще сильно не выросли, массовое их увеличение предполагается в декабре. До конца года свежие молокопродукты в Украине могут увеличиться в цене на 10%.

А пока, в конце ноября, рыночной оптовой ценой считается: на молоко (2,5%) в дешевой упаковке (пленке) – 10,3-12,0 грн./л, кефир (2,5%) – 12,3-13,3 грн./л, сметану (15%) – 28-30 грн./кг, творог (9%) – 55-62 грн./кг.

Следует отметить, что в прошлом месяце, даже в условиях роста цен, выпуск некоторых традиционных видов свежих молокопродуктов удалось немного увеличить. Товарного молока разлито примерно на 2% больше, почти 41 тыс. т, и творожной продукции – на 4%, до 5,9 тыс. т. А вот выпуск кисломолочных продуктов продолжил сокращаться. В октябре такой продукции произведено 31,7 тыс. т, что на 4% меньше в сравнении с сентябрем.

 

В ноябре выпуск молока и творожной продукции тоже сократился, еще более существенным будет падение в декабре. Основной причиной таких пессимистических прогнозов является нынешнее подорожание сырья.

07 грудня 2015 10:51
переглядів:
1434
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.