Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Внутренний рынок полностью обеспечен молочной продукцией,- Кваша

06 жовтня 2015
Переглядів:
2198
 продукция.jpg

Внутренний рынок полностью обеспечен молочной продукцией собственного производства. Об этом заявил директор Департамента животноводства Минагрополитики Николай Кваша во время веб-конференции в ИА «AgroNews».

Он подчеркнул, что по состоянию на 1 сентября внутренний спрос составил 7,4 млн тонн молока. При этом импортирует Украина всего 42 тыс. тонн молочной продукции. «Импорт небольшой, мы собственным производством полностью закрываем спрос. Более того, в случае его увеличения молокоперерабатывающие предприятия адекватно на это отреагировали бы », - подчеркнул Николай Кваша.

Учитывая фактор сезонности, в течение осени молочная продукция может несколько подорожать. Однако значительных ценовых колебаний, по оценкам аналитиков, не ожидается.

Комментируя ситуацию на внутреннем молочном рынке, руководитель департамента подчеркнул, что по состоянию на 1 сентября производство молока в целом уменьшилось на 4,6% по сравнению с аналогичным периодом прошлого года. В то же время, на организованных фермах этот показатель увеличился на 1% даже на фоне незначительного уменьшения поголовья. «Сегодня количество молока на предприятиях формируется за счет интенсивных технологий и увеличение продуктивности коров. За 8 месяцев производительность на одну фуражную корову увеличилась на 258 литров. Итак, несмотря на сложную ситуацию на рынке есть и положительные тенденции », - сообщил директор Департамента.

Сейчас украинская молочная продукция активно экспортируется в страны Азии, Востока и СНГ. «Одновременно с традиционными рынками выходим на новые, например, африканские страны импортируют сгущенное и сухое молоко. Так количественные потери от закрытия российского рынка мы возместили. Финансово несколько проигрываем », - подчеркнул Николай Кваша.

06 жовтня 2015 13:30
переглядів:
2198
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.