Аграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Веб-конференция с Еленой Ковалевой
Директором департамента стратегии и экономического развития
07.07.2015 - 15:00

Тема Веб-конференции : 
Регулирование рынков Украины
Время проведения: 
07/07/2015 - 15:00
Должность: 
Директором департамента стратегии и экономического развития
etiloviy-spirt.jpg

Во вторник, 7 июля, в 15.00 в ИА AgroNews состоялась веб-конференция с директором департамента стратегии и экономического развития Минагрополитики Еленой Ковалевой.

Питання / Відповіді

Чому до цього часу міністерство аграрної політики не провело жодної реформи? Хто понесе персональну відповідальність за цей провал?

07.07.2015 14:15

Несколько лет вы проработали советником министра Николая Присяжнюка. Как вы оцениваете его деятельность? Он был компетентным министром?

07.07.2015 14:17

Чи понесуть відповідальність чиновники часів міністрування Ігоря Швайки, які бралди активну участь у дерибані спиртової галузі?

07.07.2015 14:19

При Швайке никто не деребанил Укрспир , кто и хочет раздеребанить предприятие так это Яценюк, Ложкин вместе с Иванюком и Сосницким.

08.07.2015 07:34

Яка на сьогодні позиція міністра АПК Олексія Павленка? Він за розвиток малого виробника чи за агрохолдинги? Бо не буває так, що і вашим і нашим, і не буває наполовину вагітних. Двадцять років підряд Міністерство не могло визначитися, за кого вони.

07.07.2015 14:24

открылся новый интернет магазин !!!
в нашем интернет магазине вы можете без труда преобрести учебные пособие для дестких садов
в большем ассартементе оптом и в розницу...
Купить грамоты
по всей России
в связи с открытеем цены очень низкие
ознакомится можно здесь ===>>> Товары для школы и Детского сада оптом и в розницу

17.07.2015 09:21

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании текста