Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Фермеры получат 25,6 млн грн кредитных средств

19 травня 2015
Переглядів:
1049
lori_0004249146_smallwww.jpg

Фермерские хозяйства получат более 25,6 млн грн кредитных средств. Об этом сообщает пресс-служба Минагрополитики.

В текущем году финансирование бюджетной программы для предоставления фермерским хозяйствам кредитов запланирован на уровне 25,6 млн грн. Об этом сообщил директор Департамента научно-образовательного обеспечения и развития предпринимательства на селе Министерства аграрной политики и продовольствия Олег Хоменко.

Сейчас открыты ассигнования, первые средства уже направлены в регионы. Впервые за последние десять лет финансирование происходит на конкурсной основе не в октябре-декабре, а в мае. Благодаря этому фермеры смогут использовать средства на завершение весенне-полевых работ и своевременную подготовку к уборке. «Идет процесс объявления конкурсов и приема соответствующих заявок и документов в региональных конкурсных комиссиях Украинского государственного фонда фермерских хозяйств», - отметил Олег Хоменко.

За более подробной информацией о получении финансовой поддержки фермерским хозяйствам следует обратиться в региональные отделения Укргосфонда, адреса которых размещены на сайте http://ukrdf.org.

19 травня 2015 14:07
переглядів:
1049
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.