Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Производство молока в Украине сокращается

19 травня 2015
Переглядів:
955
moloko.jpg

При низких закупочных ценах производство молока в Украине сокращается.

На начало мая средняя цена на молоко экстра класса составляет 5,25 грн/кг, высший сорт — 5,08, а первый — 4,97 грн/кг. В то же время, молоко от населения оценивают в 3 грн/кг. Такой уровень цен, является рекордно низким в сравнении с составляющими его себестоимости. В связи с этим, фермеры сокращают поголовье. Об этом сообщает аналитический отдел компании «Дикун».

Так, за первые четыре месяца текущего года содержания коров в Украине сократилось на 6,6% — до 2,3 млн голов. В частности, сокращение промышленных коров составило 4,1% по сравнению с соответствующим периодом прошлого года. Вырезание коров в хозяйствах населения еще больше — −7,3% — до 1,8 млн.

Производство молока за анализируемый период сократилось на 3,4% — до 2 929,2 тыс. т. Нарастить объемы удалось только четырем областям: Ровенской (119,2 тыс. т; +0,4%), Харьковской (152 тыс. т; +2,4%), Винницкой (245,1 тыс. т; +2%) и Херсонской (86,6 тыс. т; +0,1%).

Производство молока всех видов в Украине в январе-апреле 2015, тыс. т и изменение,%

19 травня 2015 10:16
переглядів:
955
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.