Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

"Артемсоль" наращивает экспорт в ЕС

19 травня 2015
Переглядів:
895
214726.jpg

Государственное предприятие "Артемсоль" за январь-апрель 2015 года нарастило поставки соляной продукции в страны ЕС на 35% по сравнению с аналогичным периодом 2014 года.

"Значительно увеличились поставки соли для промышленной переработки в Венгрию — на 68%, Польшу — на 51% и Латвию — на 19%. Так, впервые получена заявка на отгрузку более 1000 вагонов соленого минерала для потребителей Венгрии. Одним из крупнейших потребителей продукции ГП "Артемсоль" на венгерском рынке является химический завод BorsodChem", — говорится в сообщении госпредприятия. Объем отгрузок в натуральном выражении не уточняется. Об этом пишет Дело.

Помимо соли для промышленной переработки, европейские партнеры начали проявлять активную заинтересованность в поставках больших объемов фасованной пищевой соли. "Стоит отметить, что увеличилась и доля рынка некоторых стран СНГ. Так, Грузия стала закупать нашей продукции на 28% и Молдова на 39% больше по сравнению с аналогичным периодом прошлого года", — добавили в ГП "Артемсоли".

ГП "Артемсоль" — крупнейшее предприятие по добыче и реализации поваренной соли (NaCl) на территории Центральной и Восточной Европы Производственные мощности ГП "Артемсоль" находятся в Соледаре (Донецкая обл.). Предприятие экспортирует продукцию в 22 страны. Производственная мощность "Артемсоли" — 7 млн тонн в год.

Роспотребнадзор с 26 января 2015 года запретил ввоз пищевой соли производства госпредприятия "Артемсоль" на территорию РФ.

"Артемсоль" отмечает, что, не смотря на закрытие столь значимого рынка сбыта, ей удалось сохранить рентабельность и с начала года наладить относительно стабильную работу по добыче, переработке и реализации соляной продукции.

19 травня 2015 09:52
переглядів:
895
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.