Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Россияне начали экономить на продуктах

28 лютого 2015
Переглядів:
1395
1308254913_gipermarket.jpg

Согласно опросу, проведенному фондом «Общественное мнение», более половины (51%) россиян за последние шесть месяцев стали экономить на продуктах питания, пишет Кедем.

В частности, люди снизили свои траты на покупку мяса (32% из всех экономящих на продуктах), сыра и колбасы (30%), фруктов (27%), рыбы (25%), кондитерских изделий (17%) и овощей (13%). Прежде всего, на продуктах начали экономить те люди, чьи доходы не превышают 8-12 тысяч рублей. 35% респондентов сообщили, что за последние полгода они не стали тратить меньше денег на еду, а 9% сказали, что они вообще никогда не экономят на еде. Наиболее экономными оказались люди старше 60 лет. Такие данные были получены в ходе опроса 1500 человек из 100 населенных пунктов. 

28 лютого 2015 10:00
переглядів:
1395
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.