Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Рынок живца: внезапный подъем

27 лютого 2015
Переглядів:
14053
10124298.jpg

Рынок живца в конце февраля почувствовал внезапный подъем цен. Об этом сообщает Ассоциация Свиноводов Украины.

Если на седьмой неделе средняя цена первой категории свиней едва доходила до 22 грн / кг, то в последнюю неделю месяца килограмм мясной свинины живым весом в среднем «перевалил» за отметку 26 грн. Подорожал и черенок второй категории, который закупают по 23-26,5 грн / кг.

Переработчики настроены несколько пессимистично, как из-за роста цены на живца свиней, так и низкий спрос существенно сокращает как объемы реализации, так и закупки. Дополнительным давлением на активность продаж является Великий пост, который начался в понедельник. Хотя ни переработчики, ни розничная торговля этого пока не почувствовали, в дальнейшем этот фактор будет существенное значение.

Увереннее чувствуют себя переработчики, которые поставляют продукцию в Крыму: такие и придерживают рост цен, и имеют относительно стабильный объем продаж.

Учитывая настроения игроков рынка колебания закупочной цены в пределах 25-28,2 грн / кг - не крайнее отметка, поэтому на следующей неделе стоит ожидать дальнейшего подорожания.

27 лютого 2015 09:29
переглядів:
14053

Своих свинок уже практически не осталось. На "низком старте" уже свынятина из нашего побратыма - Польщи. Но там все в евро, так что через месяцок -другой выход из Поста будет просто переходом в пост другой

27.02.2015 09:46
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.