Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Не все молочные заводы Украины проработают до 2016 года

11 січня 2015
Переглядів:
9352
allergiya-na-moloko-u-rebenka.jpg

Василий Винтoняк, эксперт молочной отрасли и директор ООО «Инфaгро», считает, что на молочном рынке Украины улучшения ситуации ожидать не стоит.

Более того, экономический кризис, скорее всего, только усилится, и из-за неплатежеспособности населения до 2016 года проработают далеко не все молочные заводы. Тем не менее, эксперты предполагают возобновление роста стоимости на молочную продукцию по всему миру во втором полугодии 2015 года. В прибыли будут только экспортно-oриентированные компании с учетом обнищания потребителей и обесценивания гривны. Помимо этого, украинским молочникам поддержки государства ожидать не стоит, ведь на следующий год в бюджете упразднена даже небольшая финансовая поддержка, которая была ранее, сообщает Агриакта.

11 січня 2015 10:07
переглядів:
9352

Отмена дотаций у молочных предприятий также негативно отразится на населении, теперь они будут покупать молоко еще дешевле, предприятие терпеть не будет (есть пример по нефтяникам, нефть подешевела в 3 раза, доллар подорожал в 2, а потребитель все также платит завышенную цену). Терпеть все также будут селяне и заготовители молока

14.01.2015 16:44

Спасибі майдаунам жидобендеряцьким.... Здобульи ви нам такий гємор, що і не снилося...

11.01.2015 23:48

согласен полностью с Денисом. Потерпят суки.

11.01.2015 10:59

ПИСТА!!ТРЕТЬЯ БУКВА*З*,КОРОВ ТО ЖРУТ И ЖРУТ! А ВЫРОСТИТЬ КОРОВУ НУЖНО ТРИ ГОДА!!! ТАК ЧТО ЕШЬ ВОДА ,ПЕЙ ВОДА СРАТЬ НЕ БУДЕШЬ ,НИ КОГДА!!(НАРОДНАЯ ПОСЛОВИЦА)

11.01.2015 10:56

Ничего будут работать. До этого они как вареник в масле купались, покупая у крестьян молоко по 2.7-3.1 гривны за литр. На выходе имели 1$-1?2$. Так, что суки потерпят.

11.01.2015 10:45
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.