Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Китай снизит на 10% закупочную цену на сахарный тростник

05 листопада 2014
Переглядів:
3616
saxar.5gif.jpg

Правительство Китая, скорее всего, снизит как минимум на 10% закупочную цену на сахарный тростник, которую должны будут платить сахарные заводы страны в сезоне 2014/15гг

Китайские заводы должны платить фиксированную цену за сахарный тростник. Это было сделано государством в рамках поддержки 40 млн. фермеров, выращивающих тростник в стране, передает Reuters.

Сахарные заводы в южной области Гуанси, на которые приходится около двух третей китайского производства сахара, хотят, чтобы цены сократили не меньше, чем до 350 юаней ($ 57) за тонну, в сезон 2013/14 цена составляла 440 юаней за тонну.

Согласно аналитикам китайское правительство в ходе переговоров с заводами настаивало на цене 400 юаней, но, скорее всего, снизит планку, чтобы достичь компромисса в 380 юаней.

Еще в прошлом году закупочная цена была снижена с 475 юаней до 440 юаней за тонну, что повлекло снижение посевов в Гуанси на 10%.

Это, наряду с плохой погоде в прошлом году, вызовет сокращаться производство сахара в Китае, по крайней мере, на 1,3 млн. тонн, до 12 млн. тонн.

Тем не менее, запасы сахара на заводах составляют около 2 млн. тонн на конец сентября, в виду чего любой подъем спроса на импорт, скорее всего, быстро будет подавлен

05 листопада 2014 10:16
переглядів:
3616
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.