Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Китай снизит на 10% закупочную цену на сахарный тростник

05 листопада 2014
Переглядів:
3153
saxar.5gif.jpg

Правительство Китая, скорее всего, снизит как минимум на 10% закупочную цену на сахарный тростник, которую должны будут платить сахарные заводы страны в сезоне 2014/15гг

Китайские заводы должны платить фиксированную цену за сахарный тростник. Это было сделано государством в рамках поддержки 40 млн. фермеров, выращивающих тростник в стране, передает Reuters.

Сахарные заводы в южной области Гуанси, на которые приходится около двух третей китайского производства сахара, хотят, чтобы цены сократили не меньше, чем до 350 юаней ($ 57) за тонну, в сезон 2013/14 цена составляла 440 юаней за тонну.

Согласно аналитикам китайское правительство в ходе переговоров с заводами настаивало на цене 400 юаней, но, скорее всего, снизит планку, чтобы достичь компромисса в 380 юаней.

Еще в прошлом году закупочная цена была снижена с 475 юаней до 440 юаней за тонну, что повлекло снижение посевов в Гуанси на 10%.

Это, наряду с плохой погоде в прошлом году, вызовет сокращаться производство сахара в Китае, по крайней мере, на 1,3 млн. тонн, до 12 млн. тонн.

Тем не менее, запасы сахара на заводах составляют около 2 млн. тонн на конец сентября, в виду чего любой подъем спроса на импорт, скорее всего, быстро будет подавлен

05 листопада 2014 10:16
переглядів:
3153
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.