Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

"Монделис Украина" инвестировала $9,5 млн в запуск линии по производству печенья "Belvita"

04 листопада 2014
Переглядів:
1810
amerikanskoe-pechenje.jpg

Компания "Монделис Украина" ввела в эксплуатацию линию по производству печенья "Belvita" на Тростянецкой фабрике, инвестировав $9,5 млн

Согласно сообщению пресс-службы компании, линия может производить более 10 тыс. тонн продукции в год.

"За три года, как мы построили на фабрике цех по производству печенья, это уже четвертая производственная линия", - цитируется в сообщении директор Тростянецкой фабрики Игорь Харченко, передает Интерфакс-Украина.

В конце 2011 года компания инвестировала $40 млн в строительство нового цеха по производству печенья на территории Тростянецкой фабрики. В 2012 году дополнительно вложила $8,5 млн в увеличение производства печенья и удвоила свои мощности по производству бисквита "Медвежонок "Барни".

"С запуском новой линии компания теперь будет производить печенье "Belvita Доброе утро", "Медвежонок "Барни" и "TUC", реализовывать в Украине и экспортировать в страны Восточной Европы и Центральной Азии", - отмечает компания.

Как сообщалось, в феврале текущего года ПАО "Крафт Фудз Украина", входящее в корпорацию Mondelēz International, завершило процесс переименования в "Монделис Украина".

В состав компании в Украине входят Тростянецкая кондитерская фабрика (Сумская обл.) и дочернее предприятие ООО "Чипсы Люкс" (Киевская обл.).

"Монделис Украина" реализует продукцию под торговыми марками Jacobs, Carte Noire, "Корона", Milka, "Ведмедик "Барни", OREO, TUC, "Belvita! Доброе Утро!", "Люкс", Halls, Dirol, Picnic и Tassimo

04 листопада 2014 19:00
переглядів:
1810
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.