Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Министерство сельского хозяйства Германии выплачивает компенсации производителям

27 жовтня 2014
Переглядів:
1180
finansi.jpeg

Производители яблок, груш и капусты, пострадавшие от российского запрета на импорт, получать компенсацию за изъятие своей продукции с рынка.

Министерство сельского хозяйства Германии в настоящее время утверждает соответствующее положение, передает Агриакта.
Производители получают финансовую компенсацию за то, что они изымают определенные продукты с рынка.
Федеральное министерство продовольствия и сельского хозяйства создало необходимые правовые предпосылки для осуществления данных действий. Заявки могут быть поданы с настоящего момента и до 31 декабря 2014 года. Для членов организаций-производителей заявка должна подаваться соответствующей организацией, а другие производители могут непосредственно обратиться в компетентный орган, сказано на сайте Министерства. 
Компенсация для 13000 тонн яблок Германия получила от Европейской комиссии бюджет для компенсационных выплат для 13000 тонн яблок, 2000 тонн груш и для 1000 тонн капусты. Для яблок максимальная цена 5,81 евро за центнер, для груши максимум 16,98 евро / центнер и для капусты – максимум 23,85 евро за центнер. 
Окончательный размер помощи зависит от того, на сколько запрошенные суммы превысят предоставленные Германии максимальные расходы. 
Если запрошенные суммы превысят максимальные расходы, суммы будут пропорционально уменьшены
27 жовтня 2014 10:19
переглядів:
1180
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.