Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Польская Wawel S.A. намерена провести переоценку своих инвестиций в украинское кондитерское производство

25 жовтня 2014
Переглядів:
1860
choco-candy.jpg

Руководство кондитерской компании Wawel S.A. (Краков, Польша) в связи с отсутствием прогресса в политической и экономической ситуации в Украине намерено рассмотреть вопрос о списании инвестиций в украинскую производственно-торговую кондитерской фирме "Ласощи" (Ивано-Франковск).

Как сообщается в финансовом отчете польской компании, в ПАО "ПТКФ "Ласощи" ей принадлежит 48,5%. По состоянию на 30 сентября 2014 года общая стоимость акций и кредитов, выданных Wawel S.A. украинскому предприятию, оценивалась в 3,735 млн злотых (около $1,12 млн по текущему курсу), передает Интерфакс-Украина.

"Решение будет зависеть от дальнейшего развития ситуации в Украине и ее влияния на компанию "Ласощи", - отмечено в документе.

Кондитерская фабрика Wawel S.A. создана в 1898 году, является одним из лидеров польского кондитерского рынка, ее акции котируются на Варшавской фондовой бирже. Компания приобрела долю в ОАО "Производственно-торговая кондитерская фабрика "Ласощи", которое впоследствии было переименовано в ПАО "Производственно-торговая кондитерская фирма "Ласощи", в 2007 году.

Мощности ПТКФ "Ласощи" позволяют производить свыше 400 тонн кондитерской продукции в месяц – карамели, пралиновых и желейных конфет, драже. Продукция реализуется в основном в западных регионах Украины, а также экспортируется в страны СНГ, Прибалтики, Монголию.

В 2013 году чистый доход компании сократился почти в 1,7 раза по сравнению с 2012 годом – до 11,7 млн грн. Чистый убыток составил почти 3 млн грн (в 2012-м – 133 тыс. грн чистой прибыли)

25 жовтня 2014 12:04
переглядів:
1860
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.