Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Группа «РОСТОК-ХОЛДИНГ» собирает кукурузу

17 жовтня 2014
Переглядів:
911
kukuruza-17.jpg

На полях группы «РОСТОК-ХОЛДИНГ» продолжается сбор кукурузы. Об этом AgroNews сообщили в пресс-службе компании.

По состоянию на 16 октября кукурузу собрано на площади 6,7 тыс. га из запланированных 23,7 тыс. га (2013: 20,4 тыс. га). По результатам сбора получено 60,6 тыс. тонн, таким образом средняя урожайность пока составляет 90,5 ц / га. 

«В этом году в общей структуре сельскохозяйственных культур группы судьба кукурузы достигает 50%. И, конечно же, ставка на эту культуру достаточно высока. По состоянию на сегодня посевы находятся в хорошем состоянии. Погодные условия, сложившиеся максимально благоприятными. Планируем завершить сбор до конца следующего месяца и получить урожай запланированного объема», - комментирует главный агроном группы «РОСТОК-ХОЛДИНГ» Юрий Лебедев.

17 жовтня 2014 12:02
переглядів:
911
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.