Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Приднепровская железная дорога в августе погрузила более 280 тыс. тонн зерна

08 вересня 2014
Переглядів:
873
22_Glavniii_sait_6533_zerno4_big.jpg

Приднепровская железная дорога в августе 2014 г. погрузила 283,4 тыс. тонн зерна.

В частности, за отчетный период во внутреннем сообщении погружено 16,8 тыс. тонн зерна, на экспорт – 266,6 тыс. тонн, передает АПК-Информ.

Также сообщается, что продовольственных и сборных товаров в августе внутри страны погружено 242 тыс. тонн, на внешние рынки – 112,4 тыс.

08 вересня 2014 12:16
переглядів:
873
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.