Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Квота на беспошлинный экспорт натурального меда в ЕС закончилась

24 серпня 2014
Переглядів:
9936
zabrus.jpg

Первой закончилась квота на беспошлинный вывоз фруктовых соков в Европу.

20 августа закончилась квота на беспошлинные поставки натурального меда в ЕС из Украины. Об этом говорится на сайте Еврокомиссии. Квота в размере 5 млн килограммов действовала на время льготного периода поставок из Украины, который Евросоюз ввел в одностороннем порядке 23 апреля 2014 года. Льготный период заканчивается 1 ноября. До этого времени Верховная Рада должна ратифицировать соглашение о зоне свободной торговли между Украиной и ЕС.

Еще в мае закончилась квота на поставки фруктовых и ягодных соков в Европу из Украины.

Напомним, бывший член украинской переговорной группы по вопросу зоны свободной торговли с ЕС Тарас Качка считает, что Украина может в будущем пересмотреть ряд тарифных квот в сторону увеличения или и вовсе добиться их отмены, передает LB.UA.

Верховная Рада рассмотрит вопрос о ратификации соглашения о зоне свободной торговли до конца сентября, считают в администрации президента.

24 серпня 2014 14:00
переглядів:
9936

это целых 10 грамм на каждого европейца!

24.08.2014 17:52

Да нет , Влад , ты ошибся. 5 млн. кг. это 5000тонн. И если по 20и. фуру , то это 250 машин.

24.08.2014 17:50

вернее 250 фур!

24.08.2014 17:49

Это 125 фур умник-влад!

24.08.2014 17:47

А 5 млн кг это не сильно много аж 2,5 фуры на весь Евросоюз. Да прям круто какие успехи!!!

24.08.2014 17:42
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.