Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Министр Швайка разослал журналистам полный бред

30 травня 2014
Переглядів:
9919
_MG_8219.jpg

Прес-служба Минагрополитики, которая за последний месяц стала пресс-службой Игоря Швайки, разослала от имени аграрного министра очередную пиар-новость с удивительным дополнением по тексту. Оригинал сообщения, в т.ч. его часть «Четверте. Значно підвищено» (!!!), не дожидаясь 1 апреля, редакция ИА "AgroNews" публикует без изменений. Данное сообщение – не первый звоночек по профессионализму Швайки для руководства Кабмина, для нового президента Украины Петра Порошенка, а также для врачей Минздрава.

Далее без изменений:

"Сьогодні, 30 травня міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка під час прес-конференції, присвяченій підсумкам роботи аграрного сектору за 100 днів Уряду поінформував про кроки, які були здійснені у напрямі дерегуляції підприємницької діяльності та спрощенні дозвільних процедур.

Так, одним із найбільш вагомих досягнень за останні місяці стало прийняття у квітні Верховною Радою України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру.

В аграрному сектору скасовано 20 із 44 відповідних дозвільних документів у сільському, рибному, лісовому господарстві та у сфері земельних відносин. В тому числі відмінено сертифікацію якості зерна, а також сертифікацію послуг зі зберігання зерна та продуктів його переробки. Відмінено також погодження на ввезення в Україну засобів захисту рослин і проведення аналітичних досліджень при їх ввезенні.

Також обмежено сфери застосування окремих дозвільних документів в аграрному секторі (у сільському, рибному господарстві і в галузі державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду).

Крім того, урядовою постановою спрощено видачу дозволу на ввезення на територію України тварин, продуктів тваринного походження, ветеринарних препаратів, кормів тощо. Цей дозвіл видаватиметься безстроково та у випадку початку ввезення сировини і продукції тваринного походження, які раніше не ввозилися на територію України (замість видачі дозволів Держветфітослужбою на визначену партію товару та на визначений термін). Це дає можливість усунути корупційні фактори і зменшує навантаження на підприємців, які здійснюють діяльність, пов’язану з ввезенням на територію України підконтрольних товарів.

Разом з тим Ігор Швайка зауважив: "Здійснення дерегуляції на аграрному ринку та спрощення дозвільної системи – це бажання бізнесу. Ми здійснюємо це крок за кроком спільно з галузевими асоціаціями. Але цей процес має враховувати з одного боку інтереси бізнесу, а з іншого інтереси держави в цілому. Це взаємна відповідальність. Якщо ми, скасовуємо дозвільні документи, то взамін має бути, наприклад добровільна реєстрація, чи декларування». .

Четверте. Значно підвищено

Про державні опеатори

що стосується зовнішньоекономічн. ситуації проведено низку двосторонніх зустрічей, кабінет ніколи не закривається, делегацій є багато. ми можемо похвалитися активізцією розвитку - поитивне враження - новий подих у стосунках з державою. виконуємо свою функцію щодо кадрових змін - проста ситуація. на цейа о час осонвною формування - відданість роботи, внутрішні переконання.оплата праці держслужбовця далека від рівня грамотності, якщо люди рухають світ ми знаходимо можливіст для стимулювання роботи, вони окремо працюють з бінесом.

по низці напрямків було змінено керівників, змінені всі керівники ЦОВВ. на більшості є нові керівники. по департаментам проводитья кадрова політика очищення - немає нічого гіршого намагання повирішувати справи перепутавши державний інтерес з своїми справамию

Держсільгоспінспекція - один із лідерів напрацюання в законопроектах,

без притягнення відповідааьності не обххіодиться у нас є випадки коли звільняли начальників, ми ці факти відображаємо і будемо вдячні за наданя інфо

Два напрамки роботи - це робота над концептальною структурою аграрного кодексу україни- на цей час онад 20 тис нормативних документі регуллюють галузь сільсьокго господарства. пі час орботи з кодифікацією ми можемо ідентифікувати документ,- зведення всіх правид одному документі. Вчора була розмова в ЮСІД, які будуть надавати консультації. ми бачимоо

останніє це ніціатива стану громадського середовищ а - утворення всеукраїнської аграрної ради для міністерсттва потрібен звротній звязок. на превелий жаль зараз такого нема. ми ідтримали ініціативу стоврення аграрного ради - територіальна ознака

окреме питання сільгосп техніки - на сьогодні є формування структури. керівником палати - представник бізнесу - заступник - чиновник який керує цим процесом "

30 травня 2014 14:05
переглядів:
9919

О, АгроНюз гостро писати починає? Що, хтось погавкати дозволив? Чи знову хочеться до Присяжнюка, при ньому ж добре було?

07.06.2014 05:30

Ігор Олександрович Швайка не звільнятиме Олександру з прес-служби Мінагрополітики, бо за неї вступиться спілка журналістів і ряд серйозних ЗМІ. Буде скандал, Швайку виженуть з міністерства. Чи піде Дикун з міністерства разом зі ШВайкою? Ні, не піде. Чому? Бо Дикун теж говорить про Швайку: "Тупий харківський валєнок". Дикун залишиться працювати і лобіювати інтереси своїх молочних підприємств. А Швайка буде там, де зараз рейтинг пана Олега Тягнибока та партії "Свобода" - у місці, в яке свиням ставлять клізму рядові співробітники Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України.
Але в цьому є позитив: буде в нього час на вистригання оселедців усім своїм дітям.

02.06.2014 07:21

О ужас! Из текста письма забыли расшифровку убрать. Одни гении разместили и не поленились разослать такую "мегановость", второй гений из-за этого уволил сотрудника.

01.06.2014 20:17

ми ідтримали ініціативу стоврення аграрного ради - територіальна ознака
ЦЯ АГРАРНА РАДА - ПОРУШЕННЯ ЗАКОНУ.
Яка ще "територіальна ознака? Швайка, ти радився перед цим із психіатрами?
Хто пише тобі тези???

02.06.2014 07:23

Як все було:
1. Швайка намолов на прес-конференції повної непрофесійної фігні.
2. Його прес-секретар Катя (зарплата 2000 гривень) це розшифрувала і кинула в розсилку. Катя усі завдання отримує від заступника міністра агрополітики Андрія Дикуна, в т.ч. й писати коментарі на сайт АгроНьюз, у яких у радянському стилі під ніками на зразок "олег" вихваляється Швайло і Дрикун.
3. АгроНьюз опублікував замітку "Министр Швайка разослал журналистам полный бред" і надіслав її Порошенку, Яценюку, Тягнибоку і Мирному.
4. Швайка порадився з Дикуном і викликав "на килим" прес-секретаря (не Катю, бо Катя тільки супроводжує Швайку в казенній автівці, а писати нічого не хоче - каже "мені це нудно".
5. Винною зробили просту головну спеціалістку відділу ЗМІ Олександру (працює в Мінагро давно, розуміється в аграрній тематиці, користується повагою та авторитетом серед журналістів-аграрників, завжди надає сприяння та йде на зустріч).
6. Дикун викликав Катю і розповів, що порве найближчим часом прес-службу (замість того, щоб навчити Швайку говорити зрозумілою психіатрам мовою).
7. За гроші Мирного Дикун планує розмістити на 5 каналі чергову "заказуху" проти тих, хто власне і заважає йому без жодної ефективності розкрадати медіа-бюджет з общака Мирного.
8. Понад 30 журналістів на захист Олександри планують пікетувати помешкання Яценюка, Мирного та Тянибока з вимогою звільнити Швайку (СБУ вже передали одному із журналістів відеозапис, на якому Швайка бере хабарі прямо у кабінеті та просить Махніцького наїхати на Генадія Зубка за лікеро-горілчаний завод.

31.05.2014 15:01

Друга частина - це дослівна розшифровка виступу Швайки. Якщо у людини таке в голові, на найближчому засіданні Уряду його потрібно вигнати сраною мітлою. Тим більше, що швайчин шеф Тягнибок має електоральний рейтинг десь на рівні плінтусу. В тому числі, й через таких непрофесіоналів, як Швайка.

31.05.2014 14:44

мені здаеться що декому наступили на яйця, тому агроньюз такий правільний. простого фермера (мене) запрошують на зустрічі, вільно висловлюю свої думки і чую просту мову яку я сприймаю, а не болтовню мудру. Раніше зайти в мінАПК, треба було домовлятись за місяць аби виписали пропуск. Нехай працюють. Щвайка та заст.міністра Дикун доступні і знають шо роблять, мені від іхнього відношення вже легше дихаеться.

30.05.2014 20:58

Ви так хвалите Швайку! Слава Швайці! Слава Мирному!

31.05.2014 15:12

Шановні да це ж чістої води наклеп , і підсава міністра !!! Подумайтє логічно, хто такий текст випустив у свід без вичитки та рецензії. Аж смішно, напішіть краще статтю кому Швайка не вигідний, і розкажіть людям це буде правельно.

30.05.2014 18:45

Швайка не вигідний сільгоспвиробникам, жителям села та державі Україна.
Саме Швайка зберіг найбільший корупційний інструмент - сільгоспінспекцію.
Для чого? Для відкатів.

31.05.2014 15:10
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.