Министр Швайка разослал журналистам полный бред

30 травня 2014
Переглядів:
9006
_MG_8219.jpg

Прес-служба Минагрополитики, которая за последний месяц стала пресс-службой Игоря Швайки, разослала от имени аграрного министра очередную пиар-новость с удивительным дополнением по тексту. Оригинал сообщения, в т.ч. его часть «Четверте. Значно підвищено» (!!!), не дожидаясь 1 апреля, редакция ИА "AgroNews" публикует без изменений. Данное сообщение – не первый звоночек по профессионализму Швайки для руководства Кабмина, для нового президента Украины Петра Порошенка, а также для врачей Минздрава.

Далее без изменений:

"Сьогодні, 30 травня міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка під час прес-конференції, присвяченій підсумкам роботи аграрного сектору за 100 днів Уряду поінформував про кроки, які були здійснені у напрямі дерегуляції підприємницької діяльності та спрощенні дозвільних процедур.

Так, одним із найбільш вагомих досягнень за останні місяці стало прийняття у квітні Верховною Радою України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру.

В аграрному сектору скасовано 20 із 44 відповідних дозвільних документів у сільському, рибному, лісовому господарстві та у сфері земельних відносин. В тому числі відмінено сертифікацію якості зерна, а також сертифікацію послуг зі зберігання зерна та продуктів його переробки. Відмінено також погодження на ввезення в Україну засобів захисту рослин і проведення аналітичних досліджень при їх ввезенні.

Також обмежено сфери застосування окремих дозвільних документів в аграрному секторі (у сільському, рибному господарстві і в галузі державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду).

Крім того, урядовою постановою спрощено видачу дозволу на ввезення на територію України тварин, продуктів тваринного походження, ветеринарних препаратів, кормів тощо. Цей дозвіл видаватиметься безстроково та у випадку початку ввезення сировини і продукції тваринного походження, які раніше не ввозилися на територію України (замість видачі дозволів Держветфітослужбою на визначену партію товару та на визначений термін). Це дає можливість усунути корупційні фактори і зменшує навантаження на підприємців, які здійснюють діяльність, пов’язану з ввезенням на територію України підконтрольних товарів.

Разом з тим Ігор Швайка зауважив: "Здійснення дерегуляції на аграрному ринку та спрощення дозвільної системи – це бажання бізнесу. Ми здійснюємо це крок за кроком спільно з галузевими асоціаціями. Але цей процес має враховувати з одного боку інтереси бізнесу, а з іншого інтереси держави в цілому. Це взаємна відповідальність. Якщо ми, скасовуємо дозвільні документи, то взамін має бути, наприклад добровільна реєстрація, чи декларування». .

Четверте. Значно підвищено

Про державні опеатори

що стосується зовнішньоекономічн. ситуації проведено низку двосторонніх зустрічей, кабінет ніколи не закривається, делегацій є багато. ми можемо похвалитися активізцією розвитку - поитивне враження - новий подих у стосунках з державою. виконуємо свою функцію щодо кадрових змін - проста ситуація. на цейа о час осонвною формування - відданість роботи, внутрішні переконання.оплата праці держслужбовця далека від рівня грамотності, якщо люди рухають світ ми знаходимо можливіст для стимулювання роботи, вони окремо працюють з бінесом.

по низці напрямків було змінено керівників, змінені всі керівники ЦОВВ. на більшості є нові керівники. по департаментам проводитья кадрова політика очищення - немає нічого гіршого намагання повирішувати справи перепутавши державний інтерес з своїми справамию

Держсільгоспінспекція - один із лідерів напрацюання в законопроектах,

без притягнення відповідааьності не обххіодиться у нас є випадки коли звільняли начальників, ми ці факти відображаємо і будемо вдячні за наданя інфо

Два напрамки роботи - це робота над концептальною структурою аграрного кодексу україни- на цей час онад 20 тис нормативних документі регуллюють галузь сільсьокго господарства. пі час орботи з кодифікацією ми можемо ідентифікувати документ,- зведення всіх правид одному документі. Вчора була розмова в ЮСІД, які будуть надавати консультації. ми бачимоо

останніє це ніціатива стану громадського середовищ а - утворення всеукраїнської аграрної ради для міністерсттва потрібен звротній звязок. на превелий жаль зараз такого нема. ми ідтримали ініціативу стоврення аграрного ради - територіальна ознака

окреме питання сільгосп техніки - на сьогодні є формування структури. керівником палати - представник бізнесу - заступник - чиновник який керує цим процесом "

30 травня 2014 14:05
переглядів:
9006

О, АгроНюз гостро писати починає? Що, хтось погавкати дозволив? Чи знову хочеться до Присяжнюка, при ньому ж добре було?

07.06.2014 05:30

Ігор Олександрович Швайка не звільнятиме Олександру з прес-служби Мінагрополітики, бо за неї вступиться спілка журналістів і ряд серйозних ЗМІ. Буде скандал, Швайку виженуть з міністерства. Чи піде Дикун з міністерства разом зі ШВайкою? Ні, не піде. Чому? Бо Дикун теж говорить про Швайку: "Тупий харківський валєнок". Дикун залишиться працювати і лобіювати інтереси своїх молочних підприємств. А Швайка буде там, де зараз рейтинг пана Олега Тягнибока та партії "Свобода" - у місці, в яке свиням ставлять клізму рядові співробітники Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України.
Але в цьому є позитив: буде в нього час на вистригання оселедців усім своїм дітям.

02.06.2014 07:21

О ужас! Из текста письма забыли расшифровку убрать. Одни гении разместили и не поленились разослать такую "мегановость", второй гений из-за этого уволил сотрудника.

01.06.2014 20:17

ми ідтримали ініціативу стоврення аграрного ради - територіальна ознака
ЦЯ АГРАРНА РАДА - ПОРУШЕННЯ ЗАКОНУ.
Яка ще "територіальна ознака? Швайка, ти радився перед цим із психіатрами?
Хто пише тобі тези???

02.06.2014 07:23

Як все було:
1. Швайка намолов на прес-конференції повної непрофесійної фігні.
2. Його прес-секретар Катя (зарплата 2000 гривень) це розшифрувала і кинула в розсилку. Катя усі завдання отримує від заступника міністра агрополітики Андрія Дикуна, в т.ч. й писати коментарі на сайт АгроНьюз, у яких у радянському стилі під ніками на зразок "олег" вихваляється Швайло і Дрикун.
3. АгроНьюз опублікував замітку "Министр Швайка разослал журналистам полный бред" і надіслав її Порошенку, Яценюку, Тягнибоку і Мирному.
4. Швайка порадився з Дикуном і викликав "на килим" прес-секретаря (не Катю, бо Катя тільки супроводжує Швайку в казенній автівці, а писати нічого не хоче - каже "мені це нудно".
5. Винною зробили просту головну спеціалістку відділу ЗМІ Олександру (працює в Мінагро давно, розуміється в аграрній тематиці, користується повагою та авторитетом серед журналістів-аграрників, завжди надає сприяння та йде на зустріч).
6. Дикун викликав Катю і розповів, що порве найближчим часом прес-службу (замість того, щоб навчити Швайку говорити зрозумілою психіатрам мовою).
7. За гроші Мирного Дикун планує розмістити на 5 каналі чергову "заказуху" проти тих, хто власне і заважає йому без жодної ефективності розкрадати медіа-бюджет з общака Мирного.
8. Понад 30 журналістів на захист Олександри планують пікетувати помешкання Яценюка, Мирного та Тянибока з вимогою звільнити Швайку (СБУ вже передали одному із журналістів відеозапис, на якому Швайка бере хабарі прямо у кабінеті та просить Махніцького наїхати на Генадія Зубка за лікеро-горілчаний завод.

31.05.2014 15:01

Друга частина - це дослівна розшифровка виступу Швайки. Якщо у людини таке в голові, на найближчому засіданні Уряду його потрібно вигнати сраною мітлою. Тим більше, що швайчин шеф Тягнибок має електоральний рейтинг десь на рівні плінтусу. В тому числі, й через таких непрофесіоналів, як Швайка.

31.05.2014 14:44

мені здаеться що декому наступили на яйця, тому агроньюз такий правільний. простого фермера (мене) запрошують на зустрічі, вільно висловлюю свої думки і чую просту мову яку я сприймаю, а не болтовню мудру. Раніше зайти в мінАПК, треба було домовлятись за місяць аби виписали пропуск. Нехай працюють. Щвайка та заст.міністра Дикун доступні і знають шо роблять, мені від іхнього відношення вже легше дихаеться.

30.05.2014 20:58

Ви так хвалите Швайку! Слава Швайці! Слава Мирному!

31.05.2014 15:12

Шановні да це ж чістої води наклеп , і підсава міністра !!! Подумайтє логічно, хто такий текст випустив у свід без вичитки та рецензії. Аж смішно, напішіть краще статтю кому Швайка не вигідний, і розкажіть людям це буде правельно.

30.05.2014 18:45

Швайка не вигідний сільгоспвиробникам, жителям села та державі Україна.
Саме Швайка зберіг найбільший корупційний інструмент - сільгоспінспекцію.
Для чого? Для відкатів.

31.05.2014 15:10
Додати коментар
8 + 4 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.

остані коментарі