Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Яровыми культурами в Украине уже засеяли 2,8 млн га

14 квітня 2014
Переглядів:
942
yarovie-jpg.jpg

Посевные работы продолжаются во всех регионах Украины. По состоянию на 1-е апреля яровыми зерновыми засеяно 2,8 млн гектаров земель. Об этом сообщает ИА «AgroNews» со ссылкой на официальные данные Госкомстата.

«Хозяйствами всех категорий яровые культуры посеяны на общей площади 2,8 млн га. Это на 4,2 раза больше по сравнению с 1-вым апреля 2013 года», – говорится в сообщении Государственного комитета статистики.

Зерновые и зернобобовые культуры (без учета кукурузу) по яровому клину посеяны на площади почти 2 млн га. Это в 3,4 раза больше, чем на соответствующую дату прошлого года.

Напомним, в 2013 году весенняя посевная задержалась из-за сильных снегопадов в конце марта.

14 квітня 2014 11:40
переглядів:
942
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.