Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Госсельхозинспекция упрощает порядок выдачи сертификатов качества

07 квітня 2014
Переглядів:
1490
shutterstock_87625933.jpg

Государственная инспекция сельского хозяйства Украины разработала изменения в Порядок выдачи сертификата качества зерна и продуктов его переработки. В соответствии с этим документом упрощается процедура выдачи сертификатов качества. Помимо этого будет урегулирована ситуация по проведению лабораторных исследований для определения показателей безопасности и содержания ГМО. Об этом ИА «AgroNews» сообщают в пресс-службе Госсельхозинспекции.

«Разработка и принятие этого документа является насущной потребностью аграрной среды, поскольку он ликвидирует определенные препятствия в работе субъектов предпринимательства, и как следствие будет стимулировать развитие отечественного аграрного комплекса и будет способствовать минимизации потерь аграриев в сегодняшних сложных экономических условиях», - отмечают в ведомстве.

В соответствии с измененным Порядком, лабораторные исследования будут проводить в партиях, готовых к отгрузке, а не на каждом транспортном средстве. Это позволит значительно сократить срок выдачи сертификата качества зерна и продуктов его переработки.

07 квітня 2014 11:02
переглядів:
1490
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.