Аграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Александр Сень будет отвечать на вопросы аграриев из регионов

31 березня 2014
Переглядів:
856
telefon.jpg

Завтра, 1 апреля, в 14.00 состоится прямая телефонная линия Кабинета Министров Украины при участии руководства Министерства аграрной политики и продовольствия Украины. Так, в ходе разговора заместитель министра Александр Сень будет отвечать на любые вопросы аграриев со всей Украины.

Все желающие журналисты могут также посетить пресс-брифинг, который состоится в 13.40 по адресу ул. Институтская, 7, 2-й этаж, ком. № 206.

Подробную информацию можно получить по телефону (044) 254-05-65

31 березня 2014 18:08
переглядів:
856
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании текста

остані коментарі