Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

В 2013 году Украина экспортировала зерна на 273 млн. долларов

05 лютого 2014
Переглядів:
1082
bzp-net-ua-de-piata_1_jpg_500x500_q85.jpg

По данным Миндоходов, объем экспорта зерна Украиной в 2013 году в денежном эквиваленте составил 273,3 млн. долларов. Об этом корреспондент ИА "AgroNews" узнал на Правительственном портале.

Традиционно, страны-партнеры интересовала в первую очередь кукуруза и пшеница, которых за год экспортировали на общую сумму 234,9 млн. долларов, что соответствует 86% всего экспорта зерна.

Лидирующие позиции среди экспортеров заняли Бангладеш, Бельгия и Беларусь, только в эти страны было экспортировано зерна на сумму 170,4 млн. долларов. В то же время, импорт этого товара в денежном эквиваленте составил 20,4 миллионов долларов.

На первом месте в импорте остался рис, его импортировали в Украину на 11,4 млн. долларов. Среди импортеров самые большие поставки осуществлялись из Вьетнама (11,4 млн. долларов) и Австрии (6,4 млн. долларов).

05 лютого 2014 17:33
переглядів:
1082
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.