Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

В феврале украинцев ждет аномальное тепло — Укргидрометцентр

04 лютого 2014
Переглядів:
1299
383541633.jpg

С 9 по 13 февраля в Украине ожидается существенное повышение температуры воздуха, нехарактерное для этого периода.

Ночью термометры покажут около нуля, днем воздух прогреется до +1…+6°С. Об этом сообщил на брифинге директор Укргидрометцентра Николай Кульбида.

5 февраля будет еще достаточно холодно, столбики термометров в ночные часы покажут —12 —18°С в большинстве регионов, на востоке до —20 —23°С.

Уже 6 февраля температура воздуха повысится на 4-5 градусов, и минимальные показатели термометров поднимутся в большинстве регионов до —8 —13°С. В ночной период 7 и 8 февраля будет —3 —8°С, а днем по всей территории Украины, кроме востока и северо-востока, ожидается оттепель, сообщает  «Новости Mail.Ru» 

Осадков в течение недели будет немного. 8 февраля в западных и северных областях, 9-10 февраля на востоке и 10 февраля на западе ожидается небольшой мокрый снег с переходом в дождь.

04 лютого 2014 17:31
переглядів:
1299
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.