Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Украинско-британское предприятие увеличит элеваторные мощности до 150 тыс. тонн

06 вересня 2013
Переглядів:
1662
DSC_5195.jpg

Украинско-британское совместное предприятие «Нива Переяславщины» (Киевская область) намерено увеличить элеваторные мощности в 1,5 раза, или на 50 тыс. тонн до 150 тыс. тонн единовременного хранения зерна до 2015 года.

Об этом сообщил генеральный директор компании Александр Мостипан на торжественном введении в эксплуатацию элеватора на 50 тыс. тонн в селе Переяславское (Переяслав-Хмельницкий район, Киевская область), сообщает Latifundist.

«Мы реконструировали мощности по хранению зерна, в том числе и напольные, на 20 и на 30 тыс. тонн, построили и сегодня ввели в эксплуатацию элеватор на 50 тыс. тонн. В следующем году планируем построить еще один на 50 тыс. тонн», — сказал он.

По его словам, новый элеватор построен по датским технологиям, оснащен автоматизированной системой контроля качества, температуры и влажности зерна, современными системами вентиляции и просушки зерна.

Присутствующий на церемонии открытия элеватора председатель Киевской областной государственной администрации Анатолий Присяжнюк отметил, что на данный момент в Киевской области уже есть более 30 элеваторов, но их недостаточно для хранения производимого в области зерна.

06 вересня 2013 09:00
переглядів:
1662
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.