Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Украинско-британское предприятие увеличит элеваторные мощности до 150 тыс. тонн

06 вересня 2013
Переглядів:
1827
DSC_5195.jpg

Украинско-британское совместное предприятие «Нива Переяславщины» (Киевская область) намерено увеличить элеваторные мощности в 1,5 раза, или на 50 тыс. тонн до 150 тыс. тонн единовременного хранения зерна до 2015 года.

Об этом сообщил генеральный директор компании Александр Мостипан на торжественном введении в эксплуатацию элеватора на 50 тыс. тонн в селе Переяславское (Переяслав-Хмельницкий район, Киевская область), сообщает Latifundist.

«Мы реконструировали мощности по хранению зерна, в том числе и напольные, на 20 и на 30 тыс. тонн, построили и сегодня ввели в эксплуатацию элеватор на 50 тыс. тонн. В следующем году планируем построить еще один на 50 тыс. тонн», — сказал он.

По его словам, новый элеватор построен по датским технологиям, оснащен автоматизированной системой контроля качества, температуры и влажности зерна, современными системами вентиляции и просушки зерна.

Присутствующий на церемонии открытия элеватора председатель Киевской областной государственной администрации Анатолий Присяжнюк отметил, что на данный момент в Киевской области уже есть более 30 элеваторов, но их недостаточно для хранения производимого в области зерна.

06 вересня 2013 09:00
переглядів:
1827
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.