Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Птицекомбинат Бершадский увеличил объемы производства на 20%

19 липня 2013
Переглядів:
2089
kuryatyna_1.jpg

В апреле-июне птицекомбинат «Бершадский» (с. Войтовка, Бершадский район, Винницкая область) увеличил производство на 20,39%, или на 0,436 тыс. тонн до 2,574 тыс. по сравнению с аналогичным периодом 2012 года.

Об этом свидетельствуют данные, предоставленные представителем предприятия, передают  «Украинские новости».

По сравнению с первым кварталом производство возросло на 11,57%, или на 0,267 тыс. тонн.В частности во втором квартале предприятие увеличило производство мяса на 15,53%, или на 0,323 тыс. тонн до 2,403 тыс. тонн, колбасных изделий на 2,7%, или на 1 тонну до 38 тонн, выпустил 127 тонн субпродуктов и сократил производство консервов на 71,43%, или на 15 тонн до 6 тонн.

По словам представителя, рост производства связан с увеличением спроса на продукцию птицекомбината.

Всего в январе-июне птицекомбинат произвел 4,881 тыс. тонн мясной продукции, что на 21,63%, или на 0,868 тыс. тонн больше, чем в 1-м полугодии 2012 года.

 

 

 

19 липня 2013 08:00
переглядів:
2089
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.