Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Инвесторы заинтересованы в развитии агроинфраструктуры Украины

18 липня 2013
Переглядів:
1169
IMG_1529.jpg

Инвесторы выказывают заинтересованность в развитии сельскохозяйственной инфраструктуры в Украине, осознавая ее выгодное географическое положение.

Об этом сказал директор департамента национальных проектов Госинвестпроекта Украины Юрий Гусев на пресс-конференции в «Укринформе» в четверг, сообщает агентство.

 «Переговоры с потенциальными инвесторами уже начались. Они заинтересованы в развитии сельскохозяйственной инфраструктуры в Украине, так как осознают, что географическое положение Украины позволяет ей быть отличным хабом для развития этой инфраструктуры в регионе», − отметил представитель ведомства.

По его данным, в ходе презентации проекта «Зеленые рынки» за пределами Украины, представители компаний стран Ближнего Востока, стран ЕС выразили намерения по инвестированию в наш аграрный сектор.

Гусев отметил, что разработку технико-экономического обоснования проекта «Зеленые рынки» планируется завершить в августе т.г.


18 липня 2013 16:00
переглядів:
1169
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.