Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Соевые котировки снова выросли

18 липня 2013
Переглядів:
1104
20121022174718.jpg

Ближайший фьючерсный контракт соевых бобов на Чикагской бирже повысился на 7,90 USD/т и составил 542,05 USD/т. Физические цены на сою на условиях FOB порты Бразилии (ближайшие поставки) укрепились на 8 USD/т и составили 541 USD/т, американская соя (FOB Мексиканский залив) выросла на 8 USD/т и составила 549 USD/т.

Об этом пишет АгроПерспектива

Рынок соевых бобов на торгах во вторник закрылся в зеленой зоне. Поддержку контрактам старого урожая продолжает оказывать напряженный баланс сои в США. Дальние фьючерсы выросли на фоне прогнозов синоптиков об ухудшении погодных условий на Среднем Западе. По последним данным МСХ США, состояние (хорошее/отличное) соевых бобов в стране составляет 65%, что на 2% ниже, чем неделей ранее.

18 липня 2013 12:38
переглядів:
1104
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.