Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

ПАТ “Компанія “Райз”розпочинає дистрибуцію ПММ в Україні

13 травня 2013
Переглядів:
2200
Politic.jpg

ПАТ «Компанія «Райз» розпочинає дистрибуції паливно-мастильних матеріалів (ПММ) на території України, повідомили в компанії, передає РБК-Україна

«Компанія «Райз» понад 20 років успішно працює на рику України і сьогодні є лідером серед вітчизняних постачальників матеріально-технічних ресурсів для агробізнесу. Після проведення пілотних продажів пального Полтавською філією, яка розташована в Лубенському районі Полтавської області, та Львівською філією в Радивилівському районі Львівської області, компанія здійснюватиме дистрибуцію нафтопродуктів повсій території України через мережу своїх підрозділів, що складається з 25 філій та 54 виробничих баз. Головна мета започаткованого проекту - забезпечити сільгоспвиробників України повним комплексом ресурсів, необхідних для ефективного та рентабельного виробництва сільськогосподарської продукції, доповнивши існуючий продуктовий ланцюг, який складається з дистрибуції насіння, засобів захисту рослин, мінеральних та спеціальних добрив, сільськогосподарської техніки та технічного сервісу, дистрибуцією паливно-мастильних матеріалів», - сказано в повідомленні.

За словами гендиректора Сергія Сизоненка, розпочинаючи роботу за новим бізнес-напрямом, «Райз» традиційно пропонує аграріям продукцію тільки європейської якості. «Ми реалізовуватимемо дрібним гуртом якісні нафтопродукти виробництва Мозирського (Білорусь) та провідних російських НПЗ. Наше пальне відповідає вимогам Євро-5 и Євро-4 (стандарт EN590, вид 1, 2) і повністю задовольняє потреби навіть такого прискіпливого виробника техніки, як компанію JohnDeerе. Свідченням цьому - тривала безперебійна робота техніки Групи компаній «Укрлендфармінг» на власних сільськогосподарських підприємствах», - сказав Сизоненко.

Також, додав він, серед переваг «Райзу» як дистриб'ютора ПММ є його розвинута логістична служба, яка базується у 23 регіонах України. «Інфраструктурна та дистрибуційна мережа компанії дозволяє забезпечувати доставку пального безпосередньо до пункту призначення покупця в найкоротші терміни», - резюмував гендиректор.

ПАТ «Компанія «Райз» з 2010 р. входить до складу ГК «Укрлендфармінг» і є національним дистриб'ютором насіння, засобів захисту рослин, мінеральних та спеціальних добрив, сільськогосподарської техніки та запчастин. Співпрацює з відомими виробниками світового рівня засобів захисту рослин (Bayer, BASF, DuPont, Syngenta, Monsanto, DowAgrosciences та ін.), насіння (Monsanto, Pioneer, Lembke, Syngenta, українські селекційні інститути та ін.), мінеральних та спеціальних добрив (HollandFarmіng, Biolchim, українські та іноземні виробники міндобрив). Компанія «Райз» має ексклюзивні та довгострокові контракти з такими світовими виробниками сільгосптехніки, як JohnDeere, Kverneland, Hardi, Farmet, Шульте, Merlo, Blu-Jet, Focus, Maxfield і Gregoire). Пропонує повний асортимент оригінальних запчастин (офіційний дилер JohnDeere, Kverneland, Hardi, Farmet, Шульте, Merlo, Fantini, Shell і GoodYear). Розгалужена дистрибуційна мережа компанії «Райз» складається з 25 агродилерських центри по всій Україні, що дозволяє надавати комплексну підтримку та консалтингові послуги кінцевому споживачу у всеукраїнському масштабі.

13 травня 2013 13:00
переглядів:
2200
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.