Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

З початку року в Києві простерилізовано майже 4 тисячі тварин

02 липня 2012
Переглядів:
972
jpg.jpg

Майже 2400 тварин простерилізовано на базі ветеринарних клінік комунального підприємства «Київська міська лікарня ветеринарної медицини». Також до цього процесу долучилися європейські та міжнародні організації.

Понад пів сотні собак та котів безкоштовно простерилізовано за сприяння Європейської організації захисту природи та тварин «ETN».

За кошти зазначеної організації та за підтримки Київської міської державної адміністрації на території ветеринарної клініки, що на вулиці Електротехнічна, 5-А, відкрито та функціонує відділення післяопераційної перетримки безпритульних тварин.

Також триває акція зі стерилізації безпритульних собак та собак, власники яких належать до пільгової категорії населення за фінансової підтримки Німецького Союзу захисту тварин.

З квітня до травня німецькими фахівцями простерилізовано 322 тварини.

У ветеринарній лікарні на вулиці Ярославська, 13-А, обладнано новий операційний кабінет та приміщення для післяопераційної перетримки тварин, що дозволить у рази збільшити кількість простерилізованих. Ще 601 тварину з використанням рухомих клінік безкоштовно простерилізовано силами міжнародної організації «Чотири лапи».

Також стерилізацію безпритульних собак та котів, власники яких належать до пільгової категорії населення, здійснюють безкоштовно у трьох ветеринарних клініках КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» за наступними адресами: вул. Електротехнічна, 5-А, вул. Ярославська, 13-А та вул. Вірменська, 29.

02 липня 2012 12:54
переглядів:
972