Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Орендну плату збільшено на 19%

02 липня 2012
Переглядів:
1198
6.jpg

У 2012 році у Житомирській області власниками права на земельну частку (пай), посвідченого держаним актом на право власності на земельну ділянку, укладено 144,4 тисячі договорів оренди земельних часток (паїв), що становить 46,4 % від кількості громадян, що отримали сертифікати на право на земельну частку (пай).

Про це Житомир.info повідомили в головному управлінні Держкомзему у Житомирській області З них: 44,8% укладено з сільськогосподарськими господарствами із земель, яких виділено земельний пай, або їх правонаступниками; 7,2% укладено з фермерськими господарствами та 48% з іншими суб’єктами господарювання.

Селянами-пенсіонерами укладено 79 тисяч договорів оренди, що становить 54,9%. Площа земель, переданих в оренду власниками земельних часток (паїв), становить 426,1 тисяч гектарів.

За терміном дії договори укладено на: 1–3 роки – 2,8 тис. договорів (1,9%); 4–5 років – 64,5 тис. договорів (44,7%); 6–10 років – 54,8 (38,0%); 10 і більше років – 22237 договорів (15,4%). Середній розмір орендної плати становить 381,3 грн. за 1 гектар.

Порівняно з 2011 роком цей показник збільшився на 19,1%. Серед форм орендної плати переважає натуральна форма – 63,9 %.

Загальна сума нарахувань по виплаті за оренду земельних часток (паїв) за 2012 рік становить більш ніж 162 мільйона гривень, в тому числі селянам-пенсіонерам – 78 мільйонів гривень (48,1%).

За 2012 рік орендарями власникам земельних часток (паїв) фактично виплачено 2,7 мільйона, що становить 1,7%.

02 липня 2012 10:21
переглядів:
1198